Technologia MESH Aerogen Solo

 

Irlandzka firma Aerogen Ltd. to pionier technologii wytwarzania wysokiej jakości aerosolu z leku. Wielokorotnie nagradzana za swoje produkty firma powstała w 1997 w Galway i szybko wyrosła na światowego lidera rynku aerozoloterapii. Aerogen posiada ponad 100 patentów wykorzystywanych w  systemach nebulizacji  do terapii szpitalnej. Od 2003 roku, momentu wprowadzenia na rynek membrany Pro , a następnie membrany jednopacjentowej Solo w 2007 r  technologię Aerogen zastosowano u ponad 5,5 mln pacjentów na całym świecie. Aktualnie używana  jest codziennie na kluczowych oddziałach  szpitalnych  w 75 krajach: intensywnej terapii i anestezjiologi a także neonatologii.

Unikalna technologia MESH w nebulizatorze AEROGEN SOLO  z zastosowaniem wibracyjnej siatki wykonanej z palladu - Aerogen Vibronic® jest przełomem w podawaniu leków w aerozolu i jest sercem wszystkich  wyrobów firmy  Aerogen Ltd.

Środkowa płytka przesłony ma średnicę zaledwie 5 mm i posiada perforację składającą sie z 1000 dokładnie ukształtowanych otworów, która wibruje z częstotliwością 128,000 razy na sekundę celem wytworzenia cząsteczek o optymalnym wymiarze do głębokiej penetracji płuc.

więcej

 

 

Zalety Membrany Solo:

  • całkowicie cicha nebulizacja
  • głęboka depozycja leku dzięki wytwarzaniu cząsteczek 1-5 µMMAD
  • dokładnie zdefiniowana wielkość cząsteczki średnio 3,4 µMMAD
  • nie zmienia przepływów
  • nie podgrzewa leku ani nie zmienia jego struktury
  • znikoma objętość pozostająca 0,01 ml przy 3 ml
  • pracuje ze wszystkimi standardowymi układami pacjenta i respiratorami obecnymi na rynku

Nebulizacja Aerogen to najbardziej zaawansowana technologia wytwarzania i dostarczania leku w postaci aerozolu w szpitalach oraz w terapii domowej pacjentów wspomaganych respiratorem.

 

 

 

 

Optymalna opieka nad pacjentem w szpitalu

Wysoka wydajność podawania leku w aerozolu niezależnie od postaci leku : roztwory, zawiesiny, proteiny i peptydy na każdym etapie opieki nad pacjentem.

 

 

 

 

 

 

 

 

Oddział Intensywnej Terapii

SOR

Oddziały szpitalne

Dorośli - Dzieci - Noworodki